Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Edukas praktika võib tagada soovitud töökoha

10. May 2017

Paljudel erialadel on praktikal käimine õppeprotsessi kohustuslikuks osaks. CV-Online blogi kirjutab, et kindlasti tuleks vältida praktika läbimist n-ö linnukese pärast, sest praktikavõimalust tuleks kasutada hoopis oma karjäärile tugeva alusmüüri ladumiseks ja enda kui eksperdi ning isiksuse tõestamiseks oma valdkonnas.

Praegu käib praktikaturul kibekiire aeg: paljud tööandjad otsivad noori, et pakkuda neile töökogemust õpitud erialal või unistuste ametis. Praktikaperiood annab hea ülevaate inimese suhtumisest töösse, tema oskustest ja sobivusest sellele erialale. Noorele annab praktika aimu, millised on valitud eriala igapäevased väljakutsed ja tööülesanded.

Enne praktikale minekut tuleks kindlasti teha natukene eeltööd, et praktikaperioodil positiivselt silma paista. Eduka praktika sooritamisel võib tööandja teha pakkumise jätkamiseks. Seega tasub pingutada.

Hästi planeeritud ja ette valmistatud praktika on positiivne kõikidele osapooltele: ettevõtted saavad kevadsuviseks puhkuste või muuks kiiremaks tööperioodiks vajalikku lisatööjõudu ning praktikant saab omandada uusi ja vajalikke kogemusi ja miks mitte ka töökoha kogu eluks.

Loe lähemalt CV-Online blogist: http://www.cv.ee/blog/pea-kolmandik-noortest-saavad-peale-suvepraktikat-reaalse-toopakkumise/