Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Kaaskiri – mis see veel on?

18. May 2017

Tihti on tööpakkumiste juures nõutud ka kaaskirja koostamine. Mis asi on kaaskiri ja kuidas seda oskuslikult koostada? Sellest kirjutas CV-Keskus oma blogis.

Kõige lihtsamalt öeldes on kaaskiri lühike ja kompaktne kiri, mille eesmärgiks on toetada CV-s väljatoodud andmeid ning lühidalt vastata küsimusele „Miks just mina olen sellele ametikohale kõige sobivam kandidaat?“

Kaaskiri võiks mahtuda umbes poolele A4-lehele ning sisaldada viisakat pöördumist, seletust, millisele töökohale kandideeritakse, töökuulutuses esitatud nõudmiste täitmise ülevaadet, sobilikkuse põhjendamist, kontaktandmeid ja viisakat lõpulauset.

Oma sobilikkuse põhjendamisel tuleks kindlasti mõelda, miks just mina peaksin sellele töökohale sobima ning mida mul on ettevõttele pakkuda.

Loe lähemalt: https://www.cvkeskus.ee/career.php?menu=1&lastmenu=23&text_id=2173&career_style=