Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Karjääripööre. On see võimalik?

28. April 2017

CV-Online blogi kirjutab, et tööturul liigub igal nädalal enam kui 20 000 üleskutset asuda uude ametisse. Samal ajal on Eestis üle 30 000 töötu ja sama suur hulk professionaale otsivad uusi väljakutseid, millest enamus jäävad paraku kinni püüdmata.

Kannapöörde tegemiseks, aga ka tippkarjääri ülesehitamiseks vaja vundament laduda juba noorelt. „Kes kahekümnendates ei pinguta, see peab mõistma, et ega lihtsamaks enam ei lähe – viiekümneselt ongi siis oluliselt vähem valikuid, et oma elu ja karjääri ise määrata,“ toob blogis välja CV-Online Estonia juhatuse liige Agu Vahur.

Ta ütleb, et uus normaalsus ongi juba see, et elus tehaksegi kannapööre ja õpitakse ära midagi täiesti uut. Tahe õppida, uusi ideid kuulata ja end arendada on kõige olulisemad omadused nii senise karjääri arendamisel kui uute väljakutsete püüdmisel. Seega on see võimalik. Kindlasti on karjääripöörde juures olulisteks märksõnadeks vajaliku hariduse omandamine, suhtevõrgustiku hoolikas punumine ning seeläbi ka usaldusväärsuse ja kõrge enesehinnangu teadlik kujundamine.

Kui on soov midagi elus muuta, tuleb seda ka teha. Konkreetselt ja enesekindlalt.

Loe lähemalt siit: http://www.cv.ee/blog/karjaaripoore-on-voimalik-labi-enesekindluse-arendamise-ja-analuusivoime/