Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Kuidas kirjutada motivatsioonikirja?

3. May 2017

Kõige lihtsamalt öeldes on motivatsioonikiri ühe A4 suurune kirjutis teemal, miks just Sina sobid kõige paremini sellele ametikohale. CV Keskus annab väärt nõu, kuidas kirjutada motivatsioonikirja, mis võiks tagada soovitud töökoha.

Motivatsioonikirja tuleks alustada seletusega, millisele ametikohale selle kirjutaja kandideerib. Kuna värbajad saavad väga palju e-kirju, mille sisuks on motivatsioonikiri, tuleks kindlasti kohe alguses selgitada, mis ametikohale kandideeritakse. Vastasel juhul võib sooviavaldus minna valesse kohta ning soovitud ametikohale saamise võimalused kaovad.

Seejärel tuleks kirjeldada enda isiklikke oskusi ja kogemusi, mis muudavad sind sobivaks sellele ametikohale. Kolmandaks tuleb lahti kirjutada, miks leiad, et just sina peaksid selle ametikoha saama ja mida sul on pakkuda sellele ettevõttele.

Motivatsioonikirja lõppu tuleks lisada üleskutse lisaküsimuste korral ühenduse võtmiseks ning kindlasti mainida, et täpsema infoga elulookirjeldus (CV) on kirjale lisatud manusena.

Loe lähemalt siit: https://www.cvkeskus.ee/career.php?menu=1&lastmenu=23&text_id=2168&career_style=2