Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Mida teha, et praktikakogemus oleks positiivne?

19. April 2017

Kindlasti tasub võimalusel, näiteks suvevaheajal, minna praktikale. See annab lisaks koolis õpitule praktilist kogemust, mis on tööturul väga hinnatud väärtus. CV-Online toob välja mõned reeglid, mis tagavad positiive praktikakogemuse.

Praktikakohale kandideerides tuleb kindlasti enne mõelda sellele, millise valdkonna vastu on huvi. Niisama aega viitma pole mõtet minna – seda märkab ka praktikkoha pakkuja.

Praktikaintervjuul tasub alati ise olla aktiivne pool ning ettevõtte kohta võimalikult palju küsida. Intervjuu on alati kahepoolne ning selle käigus peaks jõudma selgusele, kas see ettevõte ja ametikoht pakuvad ikka piisavalt huvi.

Praktikal viibides tuleks üles näidata aktiivsust. Ei tasu ülesandeid ootama jääda, neid võib julgelt ise küsida!

Rohkem soovitusi loe siit: http://www.cv.ee/blog/pea-kolmandik-noortest-saavad-peale-suvepraktikat-reaalse-toopakkumise/