Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Ossinovski, Jegorov ja Lavrentjev: „Vene nimi ei takista avalikus sektoris töötamist“

20. April 2017

19. aprillil külastasid venekeelsed koolinoored Sotsiaalministeeriumi, mis oli esimeseks infoseminaride sarjast keelelise mitmekesisuse teavituskampaania raames.

Külalisi tervitas töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski, kes rõhutas mitmekesisuse väärtustamise olulisust Eesti ühiskonnas. „Inimese edu ei sõltu Eestis täna perekonnanimest, vaid tema enda sisust – haridusest, oskustest, soovist areneda ja õppida – sealhulgas keeli,“ sõnas minister Ossinovski.

Minister Jevgeni Ossinovski, Rahandusministeeriumi asekantsler Dmitri Jegorov ja Sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Ivan Lavrentjev demonstreerisid koolilastele iseendi näol, et vene perekonnanimega on kõik võimalused avalikus sektoris töötamiseks ja Eesti ühiskonnaelus osalemiseks olemas. Nii Jegorov kui ka Lavrentjev soovitasid noortele uskuda endasse ja omandada just selline haridus, mis huvi pakub – juurde õppida saab alati.

Infoseminar toimus keelelise mitmekesisuse teavituskampaania raames. Järgmised infoseminarid toimuvad juba 26. aprillil Tallinna Ülikoolis ning 5. mail TÜ Narva Kolledžis, kuhu on oodatud kõik huvilised.

Loe lisaks ja registreeru rubriigis “Üritused”.