PROGRAMMIST ja KANDIDEERIMISEST

Kandideerimine praktikakohtadele 2023. a sügiseks on algab juunis. 

Avalikus teenistuses töötamisel on mitmeid eeliseid – saad osaleda Eesti ajaloo kujundamises, seada Eesti riigi tegevussuundi, näha oma töö vilju seadusandluses, lüüa kaasa laiaulatuslikes arendusprojektides nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Sul on võimalus muuta Eesti elu paremaks!

Kui oled tubli, täpne ja tähelepanelik, saad kaasa head soovitused oma ala tipptegijatelt. Edukatel praktikantidel on tulevikus kindlasti eelis avalikus teenistuses tööle kandideerimisel. Praktika ajal osaled arendavatel kohtumistel ja jagad kogemusi teiste programmis osalejatega. 

Praktikaprogrammis pakuvad põnevaid praktikakohti ministeeriumid ja riigiasutused. Kandideerima on oodatud teotahtelised eesti keelest erineva emakeelega tudengid erinevatest õppevaldkondadest. Eelduseks on hea eesti keele oskus, huvi valdkonna vastu ning valmisolek põnevaks väljakutseks. Huvilistel soovitame tutvuda huvipakkuva riigiasutusega nende kodulehel.

Praktika formaat näeb ette nii iseseisvalt teostatud kui ka meeskonnatööd, praktikant kaasatakse võimalikult palju asutuste igapäeva töökorraldusse. Praktikantide vajadusest ja viirusolukorrast lähtudes rakendatakse võimalusel nii paindlikku tööaega kui ka kaugtööd.

Praktikprogramm toimub juba kolmandat korda. Erinevates ministeeriumides ja riigiasutustes on praktika läbinud kokku 20 vene, eesti-vene, saksa, aserbaidžaani ja türgi emakeelega noort. Siin videos on kokku võetud noorte ja nende juhendajate muljed.

Kui seekord ei leidunud sinu jaoks sobivat praktikapakkumist, hoia meie praktikaprogrammil siiski silm peal, ehk leidub sulle sobiv pakkumine järgmisel hooajal. Samuti tasub liituda Facebook grupiga "Avalik teenistus", kus lisaks tööpakkumistele jagatakse infot ka praktika võimaluste kohta.

crossmenu