Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /data01/virt72622/domeenid/www.karjeravestonii.ee/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4187
Integratsiooni SA

Vaata saadet „Varju päev“ kanalil ETV+

6. April 2017

Saatesari tutvustab kümmet venekeelset persooni, kes töötavad erinevates riigiasutustes. Reporteriks on venekeelne koolinoor, kes saadab riigisektori ametnikku töövarjuna ühe tööpäeva vältel. Oma karjääriloo räägivad noortele asekantsler, politseinik, meedianõunik, pommigrupi koerajuht, Euroopa Liidu Eesti esinduses ametnik, teadusekspert, lennundus- ja merendusekspert, päästeametnik jt.

Sarja esimese osa kangelaseks oli Dmitri Jegorov, kes töötab Rahandusministeeriumi asekantslerina maksu- ja tollipoliitika alal.

Dmitri ütleb, et mitte mingil juhul ei tohi alla anda või arvata, et kõik siin maailmas on raske. Ta innustab teisi endast maksimumi andma ja püüdlema paremate tulemuste poole.
Dmitri lugu oli kanalil ETV+ eetris 31. märtsil.

Saatesari on kanalil ETV+ eetris reedeti kell 17.45, kordusena saab saadet vaadata pühapäeviti kell 18.15
Vaata esimese saate kokkuvõtet siit: http://karjeravestonii.ee/#edulood